Oktoobris 2012 Flagest OÜ sortimenti tuli uus kaubamärk - "Kupiec"

Firma "Kupiec" oli asutatud 1987. a. Poolas ning on üks liidreid tervislike toodete tootmise ja müügi alal. Paljud "Kupiec" tooted on sisse kirjutatud tervisliku toitumise püramiidi ja kuuluvad tervisliku elu õpetuse ehk dieteetika juurde. Kõik "Kupiec" kaubamärki kandvad tooted valmistatakse ilma kunstlike lisaaineteta, kasutatakse ainult naturaalseid, tarbijate tervisele täiesti ohutuid komponente. Pideva kontrolli ja arengu läbi tagatakse vastavus kõrgetele kvaliteedistandarditele, teostatakse põhjalikud laboratoorsed uuringud tööstusliku protsessi igal etapil.

Ettevõte "Kupiec" omab ISO9001 kvaliteedijuhtimissertifikaati, ISO22000 toiduohutuse juhtimise sertifikaati, IFS (Rahvusvaheline Toiduohutuse Standard) sertifikaati, BRC (Globaalne Toiduohutuse Standard) sertifikaati.

"Kupiec" on usaldusväärne ja kindel äripartner, mida hinnatakse kõrgelt nii Poolas kui ka mujal. Viimaste aastate jooksul "Kupiec" on saavutanud häid tulemusi ning isegi kriisi ajal (2009-2010.a.) firma müügikäive aina kasvas.

"Kupiec" - maitsvalt tervise suunas!