Laps ja Pere 2012

17.-18. novembril Tallinna Saku Suurhallis toimus lastele ja nende vanematele mõeldud mess "Laps ja Pere 2012". Meie firma samuti võttis antud üritusest osa pakkudes stendi külastajatele mitu populaarset kaubamärki: "Splat" (suuõõne hoolduse kõrgekvaaliteetsete vahendite tootja), "Fizzy" (mänguasjad kommidega), "Huggies" (mähkmed), "Kleenex" (pabertooted), "Humana" (lastetoit). Tänu sellele, et meie stendi kujundus oli oma lahenduselt silmatorkav ning meeskonna suhtumine professionaalne, õnnestus meil suhelda suure hulga potentsiaalsete klientidega. Nagu alati, püüdsime me oma stendil anda kodust atmosfääri, mis soodustab suhtlemist.

Juba teist korda Flagest OÜ esindas Splat kaubamärgi tooteid - suuõõne hoolduse kõrgekvaliteetsed tooted. Meie meeskond konsulteeris soovijaid esindatud kaupade kohta. Stendi külastajatel oli võimalus tasuta näidiseid ja lugemismaterjali saada ning osta spetsiaalsete messihindadega Splat tooteid.

Tänu oma huvitavale disainile ja magusale sisule eriline tähelepanu oli  pööratud "Fizzy" toodetele, mis muutuvad aina populaarsemaks Eesti turul.

Iga ema tahab, et tema laps oleks õnnelik ja terve. Sama eesmärki üritavad saavutada ka saksa firma "Humana GmbH" spetsialistid - "Humana" lastetoitude tootjad. Kõrgekvaliteetsed tooted pakuvad lastele ideaalset baasi tervislikuks ja täisväärtuslikuks toitumiseks. Humana toodete liini kuuluvad piimaga ja piimata pudrud, vähemineraliseeritud vesi, teed, püreed, mahlad, desserdid ja muud tooted. 

Kokkuvõtvalt möödus näitus soojas, sõbralikus ning pingevabas õhkkonnas. Suur tänu kõigile klientidele, partneritele ning külastajatele! Loodame, et meie tutvus teiega kasvab pikaajaliseks partnerlussuhteks.

Kohtumiseni messil "Laps ja Pere 2013".