Flagest OÜ jõudis Gaselli TOPi kolmandale kohale

Gasell on paindlikkuse, kiiruse ja julguse sümbol, kuid majanduselus on gasell kõige rohkem tuntud kui kiiresti kasvav ettevõte, mis on nelja aasta jooksul suutnud kahekordistada oma käivet ja kasumit.

Nagu paljud teised maailma majandusele suurt kasu toonud ideed sai ka gaselli-liikumise mõte USAst, kus selgitati välja esimesed kiiresti arenevad nn gasell-ettevõtted. Majandusteadlane David Birch (Cognetics Inc) kirjeldas Ameerika ettevõtete arengut järgmiselt: 1950. aastatel domineerisid maailma areenil niisugused suurettevõtted - "elevandid" nagu US Steel, General Motors ja General Electrics. 80ndatel haarasid liidripositsiooni "hiired". Need kuni 20 töötajaga pisiettevõtted tekitasid erasektoris ligi 20 miljonit uut töökohta, samal ajal kui "elevandid" lasid töölt lahti 4 miljonit töötajat. 90ndatel aga võtsid juhtimise üle "gasellid". Gasellid suutsid 1993-1996 luua USA majanduses 70% uutest töökohtadest, kuigi neis oli David Birchi analüüsi järgi tööl vaid 3% Ameerika erasektori töötajatest.

Eesti gaselliliikumine tähistab tänavu Äripäeva eestvedamisel 13. sünnipäeva. On rõõm tunnistada, et sel aastal meie firma jõudis Gaselli TOPi kolmandale kohale.

Selline saavutus sai võimalikuks tänu paljude inimeste mitu aastat kestnud visale tööle.Tahame südamest tänada kõiki oma kliente, koostööpartnereid, kellega meil on olnud õnn ja au koostööd teha ja meie usinaid töötajaid, kes tegid kõik selle nimel, et meie ettevõte oleks edukas. Teie kõik olete osa meie meeskonnast!

Oleme lati kõrgele seadnud ning püüame seda seal ka hoida!