Eesti Hambaarstide Päevad 2011

Augusti lõpus Tartus Vanemuise kontserdimajas toimusid Eesti Hambaarstide Päevad 2011 ja sellega seotud erialamess. Eesti Hambaarstide Liidu suursündmus oli peamiselt suunatud hambaarstidele, hambaraviõdedele, hambatehnikutele jt hammaste ravi ning profülaktikaga tegelevatele erialaasjatundjatele. Kahepäevast konverentsi/messi Tartus külastas ligi 900 spetsialisti. Messist osavõtnutel oli võimalus vahetada kogemusi, tutvuda moodsate ravipõhimõtete ja vahenditega, uudistada erinevaid väljapanekuid, saada erinevate organisatsioonide infomaterjale ja sõprussuhteid sõlmida.

Näitus-messil oli esindatud üle 50 eksponendi, kes tutvustasid oma kaupa. Ka meil avanes võimalus esitleda Splat kaubamärki. Splat on suuõõne hoolduse kõrgekvaliteetsete vahendite tootja Venemaalt, mille portfelli kuuluvad nii täiskasvanutele kui ka lastele mõeldud tooted (Professional, Special, Express, Junior, Travel liinid: hambapastad, suuõõnevahud, loputusvedelikud, hambaniidid, hambaharjad). Toodetavate toodete retseptid on välja töötatud kaasaegsete aktiivsete koostisainete baasil, mis on kooskõlas uusimate teaduslike saavutustega stomatoloogia valdkonnas.Toodete kõrge tõhusus on tõestatud kliiniliste uuringute ja laboritestidega.

Meie grupp hindas messi väga huvitavaks ja inforohkeks. Huvi meie toodete vastu oli suur ja vastukajad olid positiivsed. Osalemist messil võiks pidada edukaks: saime palju kontakte ja täitsime püstitatud eesmärgid.