Uudised

 • Eesti ehitab 2015

  Eesti ehitab 2015 toimus Eesti Näituste messikeskuses 8.-11 aprillil 2015.a. Eesti ehitab on ehitusvaldkonna erialamess, mis keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide ja -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele; kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse jpt teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele.

  Eesti ehitab:

  - on alates 1997. aastast korraldatav iga-aastane rahvusvaheline ehitusmess

  - on Eesti messituru tuntuim brand

  - on suurima ekspositsioonipinna ning osalevate firmade ja külastajate arvuga erialamess Eestis

  - loob efektiivse äri-, koolitus- ja teabekeskkonna nii ehitusturu asjatundjaile kui ehitushuvilistele

  - avab sümboolselt kevadise ehitushooaja

  - otsib võimalusi ja kavandab meetmeid majanduslanguse tagajärgede ületamiseks ehitusturul

  FLAGEST OU ja BALTA BURA SIA osales sellel üritusel juba teist aastat järjest ehitus brändiga - Bostik, mis toodab kvaliteetseid kemikaale.

  BOSTIK asutati 1890 aastal, 2. veebruaril 2015 ARKEMA omandas ettevõte Bostik. Selle tehinguga kontsern sai uue faasi oma arengus, ning kinnitas taas, et Bostik on üks maailma liidrist tootmis ehituskeemia sfääris.

  BOSTIK on 40 filiaalid riigis ja levitamine 50 riigis. 49 taime, 14 - R & D keskust. Esitleti valdkondades: jaekaubandus, ehitus, tööstus. Rohkem kui 100 aastat on juhtiv tarnija liimid Põhja-Euroopas. Tihe koostöö Rootsi uurimisinstituudiga.

  Ettevõttel on ISO 9001 ISO 14001 sertifikaat ÜRO. BREEAM, BASTA, SINTEF, M1.

  aprill
  28

 • Splat kaubamärk kingib lastele naeratusi

  Eile Lastekaitsepäeva puhul toimus mitmel pool Eestis üritusi, mis lapsi rõõmustasid. Meie firma meeskond ja Splat kaubamärk tähistasid Lastekaitsepäeva koos Lasnamäe Centrum’iga – suurepärane Lastekaitsepäeva üritus toimus kaubanduskeskuse parklas.

  Oli väga lõbus ja vahva! Lapsed said hea ettekujutuse sellest, kuidas oma hammaste eest õigesti hoolt kanda. Meil oli kaasas hammaste makett, millel meie pisikesed sõbrad näitasid, kuidas nad oma hambaid pesevad, sel teemal lapsed tegid ka joonistusi.

  Meil on hea meel, et meie osalemine terviseedenduslikus projektis "Laste hammaste tervis" (elluviijad Eesti Hambaarstide Liit koostöös Eesti Suuhügienistide Liiduga) juba annab häid tulemusi – Splat suuhügieenitoodete väikesed eelistajad regulaarselt külastavad hambaarsti; teavad, et hambaid peab puhastama kaks korda päevas: hommikul pärast hommikusööki ja õhtul enne magamaminekut; tunnevad hambakaariese tekkepõhjusi.

  Lumevalged õhupallid ja üllatused tõstsid peotuju veelgi!

  Aitäh kõigile, kes koos meiega tähistasid seda ilusat päeva!

  juuni
  02

 • Eesti Ehitab 2014

  2.-5 aprill 2014.a Flagest OÜ osales Eesti ehitab 2014 messil Rootsi kaubamärkiga BOSTIK, QUELYD ning SIMSON. Mess toimus Eesti Näituste messikeskuses. Eesti ehitab on ehitusvaldkonna erialamess, mis keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide ja -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele; kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse ning teiste teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele. Messil osales270 firmat7 riigist; ekspositsioon hõlmas 14 000 m², mida külastas nelja messipäeva jooksul 35650 ehitusala asjatundjat ja -huvilist.

  aprill
  08

 • Veebruaris 2014 Flagest OÜ sortimenti tuli uus suuhügieenitoodete kaubamärk - President

  Meil on rõõm teatada, et alates 16.02.2014.a. meie saime ainukeseks President (suuhügieenitooted) kaubamärgi distribuutoriks Eestis.

  President - suuhügieenitooted Itaaliast. Tootjamissiooniks on täiustada rahvastiku üldist tervist, aidates mis tahes vanusegruppi kuuluvatel inimestel saavutada tugevamad ja tervemad hambad ja igemed. President kaubamärgi loojadon pühendunud innovaatiliste, kõrgekvaliteediliste suuhügieenitoodete pakkumisele nii tarbijaile kui professionaalidele. President toodete portfelli kuuluvad nii hambapastad, hambaharjad, suuloputusveed kui ka proteesiliim ja hambaniidid.

  veebruar
  17

 • Meie uus koostööpartner - Bostik

  Bostik on ülemaailme liimainete, kaasaegsete veel baseeruvate liimide, põranda- ja seinamaterjalide, puidu jm. liimide suurtootja. Bostik on USA päritolu firma, kes alustas 1892. aastal Boston Blacking Company nime all ja juba 1936. aastal tegutsesid firma laod Tallinnas ja Kaunases. Firma on etendanud tähtsat osa ka inimkonna arengus, olles üheks peamiseks liimainete tarnijaks USA kosmoseprojektides jt. erakordsetes ettevõtmistes. Bostik on ülemaailmne keemiakorporatsioon, mis tegutseb rohkem kui viiekümnes eri riigis. Põhjamaades on ettevõte esindatud Rootsis, Taanis, Norras ja Soomes. Peakontor asub Helsingborgis, kus on ka tootmine, tootearendus, administratsioon ja keskladu. Kolm põhivaldkonda, kus Bostik sajandipikkusi kogemusi kasutab, on kaubandus (tarbekeemia), ehitus ja tööstus. Flagest OÜ hakkab turustama lahustitel baseeruvaid liime tööstusele ning keemilise reaktsiooni tulemusena kõvenevaid liime ehitusele, spetsiaalseid Simson MSR-tootesarja liime laeva- ja paadiehituse professionaalidele, samuti auto-, põranda- ja seinapahtleid, keraamiliste plaatide kinnitusaineid, tihendusaineid nagu polüuretaanmasse, akrüüle, silikoone, plastseid pastajaid tihendusmasse sise- ja välistöödeks, kleepmasse erinevate asjade kleepimiseks, korduvkasutusega sinisavi, mis kinnitab plakateid, silte, dekoratsioone jne. ja hoiab paigal küünlad, juhtmed jm. Samuti erinevaid plaatimissegusid, niiskustõkkeid ning tööriistu professionaalidele. Tootesarja kuuluvad veel läbipaistvad paigaldusliimid Clear-bond, Quelyd-tapeediliimid, Araldite epoliimid, mittepragunev aknakitt Glasil Super ning Värnamo akna- ja uksetihendid. Toodete müügiga tegeleb koolitatud meeskond üle kogu Eesti. Pideva tootearenduse tulemusena täieneb tootevalik sageli. Kogu Bostiku tootmis- ja müügitegevus on korraldatud kvaliteedisüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimis-süsteemi ISO:14 001 nõuetega kooskõlas, olles tervisele ohutud ja suunatud eelkõige kliendi ootustele ja vajadustele.

  juuli
  25

 • Laps ja Pere 2012

  17.-18. novembril Tallinna Saku Suurhallistoimuslastele ja nende vanematele mõeldud mess "Laps ja Pere 2012". Meie firma samuti võttis antud üritusest osa pakkudes stendi külastajatele mitu populaarset kaubamärki: "Splat" (suuõõne hoolduse kõrgekvaaliteetsete vahendite tootja), "Fizzy" (mänguasjad kommidega), "Huggies" (mähkmed), "Kleenex" (pabertooted), "Humana" (lastetoit). Tänu sellele, et meie stendi kujundus oli oma lahenduselt silmatorkav ning meeskonna suhtumine professionaalne, õnnestus meil suhelda suure hulga potentsiaalsete klientidega. Nagu alati, püüdsime me oma stendil anda kodust atmosfääri, mis soodustab suhtlemist.

  november
  20

 • Novembris 2012 Flagest OÜ sortimenti tuli uus kaubamärk - Butcher's

  Butcher's Pet Care - inglise päritoluga perefirma, mis toodab kõrgekvaliteetset kassi- ja koeratoitu aastast 1986. Iga toode kvaliteet, maitse ja toitained on teadusliku arengu tulemused. Alguses Baker'i perekond (Butcher's kaubamärgi omanik) tegeles kariloomade kasvatusega. Nüüd aga tegeleb Butcher's toitude tootmisega, kus kasutatakse ainult värsket liha.

  november
  10

 • Ilu Sõnum 2012

  5.-7.10.2012 Tallinnas toimus igaastane ilumess 'Ilu sõnum 2012', mis mõeldud nii professionaalidele kui ka niisama nautlejatele. Meie firma poolt näitusel oli esindatud palju uut ja huvitavat Splat ja Kleenex toodete sortimendist.

  Näituse käigus Flagest'i meeskond konsulteeris külastajaid esindatud kaupade eeliste kohta, oli läbi viidud Splat suuhügieenitoodete degustatsioon.

  oktoober
  07